T 444 1 069
Bizden Haberler
Hold Asansör
Çünkü Biz Üretmeyi Seviyoruz.
Kısa sürede sektörde tanınan ve özellikle zor projelerde aranan bir marka olmayı başardık. Bugün giderek büyüyen müşreriyi portföyümüz ve başarı referanslarımızla hem yeni yapılarda, hemde eski yapıların modernizasyonunda her projeye özel farklı seçenekleri bir arada sunarak mimari ve estetik çözümler üretmeye devam ediyoruz.
 
Son teknoloji CAD ve CNC ile birlikte iş bitirme tekniklerini en iyi şekilde kullanarak, doğruluk ve kaliteden ödün vermeyen müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.
 
Toplam kalite anlayışımız, kalite ilkelerinden ödün vermeyen kararlı duruşumuz ile güncel ve sürdürebilir gelişmeleri müşterilemize doğru zamanda, doğru şekilde yansıtarak, bugün olduğu gibi yarında büyümeyi sürdüreceğiz.
 

Bize yıllardır her anlamda güvenen değerli müşterilerimize ekip ruhuyla üstesinden geldiğimiz en zorlu projelerdeki başarılarından ötürü çalışanlarımıza ve her konuda desteklerini bizden esirgemeyen işbirlikçi tedarikçilerimize bu yolculukta bizlere eşlik ettikleri için çok teşekkür ediyoruz.

 

Copyright 2013 Hold Asansör Her hakkı saklıdır.
DigiPara Liftdesigner We use DigiPara Liftdesigner for elevator drawings
Web Tasarım : Binbirweb